Szeged Grosics Akadémia – Szeged-Csanád Grosics Akadémia Vs Mol Fehérvár Fc | Molfehervarfc.Hu

1. Szeged programok
  2. Szeged 2011 grosics akadémia

2019. December 03. 22:50 - Szerző: - A hazai csapat Kárász révén öngólt vétett a 103. percben. A rendes játékidő vége előtt Futács büntetőjét megfogta a hazai kapus. A Magyar Kupa 8. fordulójában a Szent Gellért Fórumban a hazai Szeged-Csanád Grosics Akadémia NB II-es együttese ellen lépett pályára csapatunk. Joan Carrillo ezúttal a Kovács D. - Rus, Juhász, Musliu, Hangya – Pantics, Elek, Pátkai – Milanov, Petrjak – Zsóri tizenegynek szavazott bizalmat. Először a hazaiak veszélyeztettek, a 7. percben Gajdos egy pattanás után igyekezett a léc alá zúdítani a labdát mintegy 23 méterről, de a lövés nem szállt át Kovács Dániel felett, kapusunk résen volt. A 25. percben Rus remek beadásával Petrjak került helyzetbe, de közelről nem tudta a kapus mellett eltenni a labdát. Közben Zsóri eltűnt a kapu előtt egy védő szorításában, de nem látott szabálytalanságot a mérkőzést vezető Csonka Bence. Fél órája tartott a találkozó, amikor Pantics emelt kapu mellé, miután elsodorta a labdát Alekszics mellett.

Szeged programok

NB II, Videó NB II: Közel 4000 szurkoló, 8 gól és mesterhármas a Szeged új stadionjának első tétmeccsén – videó Gólgazdag és jó hangulatú mérkőzésen avatta fel új stadionját az NB II-es Szeged-Csanád Grosics Akadémia. A Tisza-parti csapat egy hét perc alatt született triplának is köszönhetően győzte le vasárnap a Csákvárt 5-3-ra. 2019-09-15 19:57 NB II Nevet változtatott az NB II-es klub – hivatalos A Szeged-Grosics Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy a következő szezontól Szeged-Csanád Grosics Akadémia néven szerepel majd az NB II-ben. 2019-06-28 13:35 NB II, NB III Már teljes az NB II mezőnye: Egy volt NB I-es csapat is bajnok lett – tabellák Az Ajka, a Szeged-Grosics Akadémia és a Szolnok a három NB III-as bajnok és feljutó. A hétvégén véget értek a harmadosztály három csoportjának küzdelmei. 2019-06-03 10:51 NB III Kiderült: Olasz sztárcsapat jöhet az NB III-as klub stadionavatójára A Lazióval játszhatja első meccsét új stadionjában a jelenleg harmadosztályú Szeged-Grosics Akadémia.

A Szeged-Csanád Grosics Akadémia labdarúgó csapatának játékosai, edzői és a klub vezetősége saját fizetésének egy részét ajánlja fel a koronavírus-járvány okozta vészhelyzetben nehézséggel küzdők megsegítésére. A szegedi Szent Gellért Fórumot szeptemberben avatták fel, egymás után kétszer is. És bár a Lazio elleni összecsapás elmaradt, voltak szépen teljesítő meccsnapjai a város első igazi stadionjának. A Szeged-Csanád Grosics Akadémia labdarúgó csapatának portugál edzője, Joao Janiero, a DIGI Sport Reggeli Start című műsorában osztotta meg gondolatait a magyar fociról. Parázs hangulatú mérkőzésen, a Vasas 3-1-re legyőzte a Szegedet, a Merkantil Bank Liga 15. fordulójában. Ezzel a két gárda helyet cserélt a tabellán, így a szegediek a kilencedik helyre estek vissza. Eddig 4 ezer jegy kelt el. Persze nem volt nehéz, hiszen mindössze a harmadik meccset játszották a Szent Gellért Fórumban. Vasárnap kora este rendezték a szegedi stadion első igazi meccsét, melyen a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapott össze a Aqvital FC Csákvár csapatával.

Kovács István és Petrjak többször is próbálkoztak, Aleksic azonban minden alkalommal a helyén volt. Nagy küzdelemben, 120 perc alatt végül kiharcoltuk a továbbjutást. A legjobb 16 között már oda-visszavágós rendszerben játszanak majd a csapatok 2020 februárjában. Hogy ki lesz az ellenfelünk, az a szerda esti sorsoláson derül ki.

• Debrecen damjanich utca 22
  • Timár szerszám webáruház, széles termékkínálattal és folyamatosan frissülő akciókkal.
  • Ingyen letölthető office program review

2019 első felére készülhet el a 8000 fős létesítmény és nyáron avathatják fel. 2018-12-27 11:46 Interjú, NB III, Sérülések A horrorsérülést szenvedett magyar játékos: "Sajnálom, ha szétment az ellenfél cipője…" – interjú Jövőre biztosan kihagyja az első fordulót a nagyon peches magyar játékos, aki két egymás utáni évben szenvedett súlyos sérülést a szezon elején. A horrorsérülést szenvedő játékos az NB II és NB III közötti különbségről is nyilatkozott honlapunknak. 2018-08-11 10:24 NB II Hivatalos: A Fradi korábbi remek csatára lett Supka utódja Ahogy honlapunk előrevetítette, szerb szakember vette át az NB II-es csapat irányítását. 2017-12-22 20:36 NB II NB II: Supka Attilát kinevezték – hivatalos A Sopronból távozott szakember veszi át át a Szeged2011-Grosics Akadémia másodosztályú klub szakmai munkáját. 2017-06-10 09:46 Magyar foci Megvan, mikorra készül el az új szegedi stadion – BL-meccsek is lehetnek benne Kiírták a közbeszerzést a Szegedi Ifjúsági Centrum építésére, amely hét ütemben valósul majd meg.

A létesítményben akár Bajnokok Ligája meccseket is rendezhetnek majd, és legkésőbb 2018 végéig el fog készülni. 2017-06-02 17:31 NB II Hazatérhet a másodosztályú klub, 6000 férőhelyes stadiont kap A Szegedi Ifjúsági Centrum építésére már átcsoportosították az összeget. 2016-12-21 10:13

A rendes játékidő vége előtt 5 perccel úgy tűnt, eldölhet a továbbjutás, Moga rántotta le Futácsot, a játékvezető büntetőt ítélt a Szeged hátvédjét pedig második sárga lappal kiállította. A labda mögé a sértett, Futács Márkó állt, ám félmagas, balra tartó lövését Aleksic kiütötte, maradt a 0-0. A végén Mohl fejjel próbálkozott a kapunknál, a labda azonban fölé szállt, ahogy Futács lövése után is. Nem született tehát gól a 90(+4) perc során, jöhetett a hosszabbítás. Az extra játékidővel együtt megérkezett a köd is a Szent Gellért Fórumba. Az emberelőny meglátszott a játékon is, 2-3 percenként alakítottunk ki helyzetet, de Pátkai, Funsho és Petrjak sem tudtak a kapuba találni. A 103. percben aztán megtört a jég, igaz ehhez egy hazai védő is kellett. Kovács beadására Pátkai és Kárász ugrottak, utóbbi a saját kapujának jobb alsó sarkába csúsztatott megszerezve ezzel a Vidinek a vezetést (0-1). A hosszabbítás második félidejében mindent megtettek a hazaiak az egyenlítésért, de ez nagy helyzetekben nem mutatkozott meg, viszont jó alkalmat kínált a kontrázásra.

A játékrészt a mi oldalunkról egy Petrjak, szegedi oldalról pedig egy Oláh-lövés zárta, gól nélküli döntetlennel vonultak be az öltözőbe a csapatok. A szünetben egyik vezetőedző sem cserélt. A 60. percben Hangya szép szólója után Milanov lőtt távolról kapu fölé, bolgár középpályásunk megsérült (Dr. Kovács Tibor csapatorvos tájékoztatása szerint Milanov sérülése szerencsére nem súlyos, rövid kihagyás után visszatérhet), nem sokkal később Kovács István váltotta – Nego Loic pedig Visar Musliu helyett lépett pályára. A 69. percben Kovács I. remek labdájával Zsóri tört kapura, egy az egyben vezette azt a kapusra, de jobbal gyengén lőtt, a hazaiak szerb hálóőre hárított. A 71. percben Zsóri szöglete után Pátkai lőtt 17 méterről kapu fölé. Három perccel később a hazaiak cserecsatára, a komoly NB I-es múlttal rendelkező Andorka Péter vette célba a kaput, lövése nem jelentett igazi veszélyt. A 78. percben egy szép cselt követően Nego lőtt, Tóth Gábor blokkolta a bal alsó sarokba tartó labdát. Egy perccel később Cigan lőtt bátran 23-ról, Kovács Dániel védett nagyot, ahogy a 82. percben is.

A mérkőzés bár közel sem volt telt házas (becslések szerint három ezren voltak a nyolcból), így is ezrek szurkolták végig a meccset, melynek eredménye 5-3 lett a hazaiak javára. Módosítják a 2-es villamosok útvonalát a vasárnap rendezendő Szeged-Csanád Grosics – Aqvital FC Csákvár mérkőzés miatt, ezért délután négy járat is a Szeged Plázát érintve közlekedik majd. Ez azt jelenti, hogy a Kossuth Lajos sugárút végén az Újrókus felé haladó villamosok nem jobbra, a Rókusi körútra fordulnak majd, hanem előbb balra, majd az 1-es vonal végállomását érintve keringnek egyet, ezzel megnövesztve a menetidőt. Kilenc fotó egy új stadionról.